Acapelo napisał(a):

Nie no przecież przychodził jako uzupełnienie składu. Mam nadzieje, że nowy Sobol dopiero zostanie sprowadzony, ale wiadomo zycze Wilkowi jak najlepiej, a wolę jego niz np. takiego Wilczka
|
O czym ty mówisz? Bo nie jestem w stanie pojąć. Piszesz, że wolisz naszego Cezarego Wilka od Kamila Wilczka? Jeśli tak, to nie wiem o co Ci chodzi bo Kamil Wilczek to nie defensywny pomocnik.