Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35316
Stary 12.09.2010, 14:46
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Nie no przecież przychodził jako uzupełnienie składu. Mam nadzieje, że nowy Sobol dopiero zostanie sprowadzony, ale wiadomo zycze Wilkowi jak najlepiej, a wolę jego niz np. takiego Wilczka
O czym ty mówisz? Bo nie jestem w stanie pojąć. Piszesz, że wolisz naszego Cezarego Wilka od Kamila Wilczka? Jeśli tak, to nie wiem o co Ci chodzi bo Kamil Wilczek to nie defensywny pomocnik.
Odpowiedz cytując