Nie no przecież przychodził jako uzupełnienie składu. Mam nadzieje, że nowy Sobol dopiero zostanie sprowadzony, ale wiadomo zycze Wilkowi jak najlepiej, a wolę jego niz np. takiego Wilczka

Swoją drogą gdyby jakimś cudem udało się uzbierać duzo punktow do zimy, to czuję ze by przyszlo kilku nowych Marcelo...