Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35315
Stary 12.09.2010, 14:29
Nie no przecież przychodził jako uzupełnienie składu. Mam nadzieje, że nowy Sobol dopiero zostanie sprowadzony, ale wiadomo zycze Wilkowi jak najlepiej, a wolę jego niz np. takiego Wilczka
Swoją drogą gdyby jakimś cudem udało się uzbierać duzo punktow do zimy, to czuję ze by przyszlo kilku nowych Marcelo...
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 12.09.2010 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując