Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35314
Stary 12.09.2010, 13:49
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Obawiam sie ze po tej rundzie, albo sezonie Grosicki bedzie mogl przebierac w ofertach i wybierze klub w miescie, w ktorym jest dostateczna ilosc kasyn,dlugich prostych dobrze oswietlonych noca drog no i wazne zeby do klubu bylo dosc daleko bo wtedy mozna sie legalnie spoznic.
O transfer do Monaco będzie łatwiej z drużyny, która zagra w europejskich pucharach. Moglibyśmy się postarać o miejsce na podium
Odpowiedz cytując