kreseq napisał(a):

|
Obawiam sie ze po tej rundzie, albo sezonie Grosicki bedzie mogl przebierac w ofertach i wybierze klub w miescie, w ktorym jest dostateczna ilosc kasyn,dlugich prostych dobrze oswietlonych noca drog no i wazne zeby do klubu bylo dosc daleko bo wtedy mozna sie legalnie spoznic.
|
O transfer do Monaco będzie łatwiej z drużyny, która zagra w europejskich pucharach. Moglibyśmy się postarać o miejsce na podium
