Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35311
Stary 12.09.2010, 13:39
Obawiam sie ze po tej rundzie, albo sezonie Grosicki bedzie mogl przebierac w ofertach i wybierze klub w miescie, w ktorym jest dostateczna ilosc kasyn,dlugich prostych dobrze oswietlonych noca drog no i wazne zeby do klubu bylo dosc daleko bo wtedy mozna sie legalnie spoznic.

Mowiac juz powazniej : Jesli utrzyma forme to zal zeby sie kisil w tej buraczanej lidze.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując