|
Obawiam sie ze po tej rundzie, albo sezonie Grosicki bedzie mogl przebierac w ofertach i wybierze klub w miescie, w ktorym jest dostateczna ilosc kasyn,dlugich prostych dobrze oswietlonych noca drog no i wazne zeby do klubu bylo dosc daleko bo wtedy mozna sie legalnie spoznic.
Mowiac juz powazniej : Jesli utrzyma forme to zal zeby sie kisil w tej buraczanej lidze.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|