Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3109
Stary 12.09.2010, 12:51
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Na Koronie na 100% bedzie full. Ciśnienie wielkie to i $ nie graja roli
póżniej mamy u siebie mecze ze Śląskiem , Lechią więc komplet powinien też byc

z Legią otwieramy 33 tys teoretycznie , na taki hit musi być komplet , nawet 33 tys . Chociaz osobiście watpię w dotrzymanie tego terminu .

Później w 14 kolejce gramy z Zagłebiem Lubin i to będzie tak naprawde weryfikacja i wyznacznik ile osób będzie chodzic regularnie na R22 . Jeśli będzie ponad 24 tys to będzie już sukces .


Szkoda że na R22 czekaja nas w tym roku jeszcze tylko 5 spotkań , w tym 2 przy miejmy nadzieję pełnym stadionie
Odpowiedz cytując