Sensej napisał(a):

|
Na Koronie na 100% bedzie full. Ciśnienie wielkie to i $ nie graja roli
|
póżniej mamy u siebie mecze ze Śląskiem , Lechią więc komplet powinien też byc
z Legią otwieramy 33 tys teoretycznie , na taki hit musi być komplet , nawet 33 tys . Chociaz osobiście watpię w dotrzymanie tego terminu .
Później w 14 kolejce gramy z Zagłebiem Lubin i to będzie tak naprawde weryfikacja i wyznacznik ile osób będzie chodzic regularnie na R22 . Jeśli będzie ponad 24 tys to będzie już sukces .
Szkoda że na R22 czekaja nas w tym roku jeszcze tylko 5 spotkań , w tym 2 przy miejmy nadzieję pełnym stadionie