Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35306
Stary 12.09.2010, 09:13
Tak czy inaczej trzeba kogoś lepszego z odbiorem zakupić bo w pucharach nie powąchamy piłki jak za odbiór będzie odpowiadał Sobol
..
Odpowiedz cytując