Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
silver1906ts
Junior Member
Od: 09.2009
Offline
#
15222
12.09.2010, 08:59
Panowie macie jakąś mapke rozmieszczenia sektorów na naszym stadionie
DZIEKI.
Ostatnio edytowane przez silver1906ts : 12.09.2010 o godz. 09:09.
silver1906ts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do silver1906ts
Znajdź inne posty napisane przez silver1906ts