Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7134
Stary 12.09.2010, 08:33
Cytat:
A najśmieszniejsze jest to że Kirm dostał w Białymstoku również żółtą kartkę za pyskowanie do sedziów. Ale jakoś to emocji nie budzi wśród forumowych "nauczycieli" poprawności
Nie za pyskowanie, a za pretensje do arbitra.
Wybacz, ale Kirm nikogo od .... i pedałów nie wyzywa.
No chyba, że po angielsku i sędziowie nie rozumieją
Odpowiedz cytując