Cytat:
A najśmieszniejsze jest to że Kirm dostał w Białymstoku również żółtą kartkę za pyskowanie do sedziów. Ale jakoś to emocji nie budzi wśród forumowych "nauczycieli" poprawności
|
Nie za pyskowanie, a za pretensje do arbitra.
Wybacz, ale Kirm nikogo od .... i pedałów nie wyzywa.
No chyba, że po angielsku i sędziowie nie rozumieją
