serek.c2 napisał(a):

|
Wilk w porównaniu do Sobola w obecnej formie nie jest gorszy, ale gdy Sobol był w gazie to Wilk mógłby mu co najwyżej bidon z piciem podawać. Jak na razie były zawodnik Korony poza ambitną grą (i koszeniem równo z trawą) umiejętności czysto piłkarskich pokazał bardzo mało.
|
Kosił z trawą w Łodzi a w Białymstoku jeździł na tyłku s Sobolem po murawie jeśli już
A na poważnie, więcej daje w ofensywie niż Sobol i jak tylko nadrobi zaległości fizyczne to będzie to solidny punkt naszego zespołu. A pisząc że jak Sobol byłby w optymalnej formie... on chyba jak Żurawski już tą optymalną formę ma dawno za sobą czego nie chcą przyjąć do wiadomości niektórzy. Nie ma znaczenia co było kiedyś (Żurawski, Sobol) ale ważne co jest dziś. I dziś Wilk nie jest gorszy, a będzie wg mnie lepszy od Sobola
