Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35305
Stary 12.09.2010, 08:30
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wilk w porównaniu do Sobola w obecnej formie nie jest gorszy, ale gdy Sobol był w gazie to Wilk mógłby mu co najwyżej bidon z piciem podawać. Jak na razie były zawodnik Korony poza ambitną grą (i koszeniem równo z trawą) umiejętności czysto piłkarskich pokazał bardzo mało.
Kosił z trawą w Łodzi a w Białymstoku jeździł na tyłku s Sobolem po murawie jeśli już

A na poważnie, więcej daje w ofensywie niż Sobol i jak tylko nadrobi zaległości fizyczne to będzie to solidny punkt naszego zespołu. A pisząc że jak Sobol byłby w optymalnej formie... on chyba jak Żurawski już tą optymalną formę ma dawno za sobą czego nie chcą przyjąć do wiadomości niektórzy. Nie ma znaczenia co było kiedyś (Żurawski, Sobol) ale ważne co jest dziś. I dziś Wilk nie jest gorszy, a będzie wg mnie lepszy od Sobola
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując