Ogryzek napisał(a):

|
Wilk też był dla większości forum anonimem zanim do nas przyszedł. A kiedy go już zobaczono pojawiło się coraz więcej głosów że jest lepszy/nie gorszy od Sobola (uznawanego za najlepszego defensywnego pomocnika)
|
Wilk w porównaniu do Sobola w obecnej formie nie jest gorszy, ale gdy Sobol był w gazie to Wilk mógłby mu co najwyżej bidon z piciem podawać. Jak na razie były zawodnik Korony poza ambitną grą (i koszeniem równo z trawą) umiejętności czysto piłkarskich pokazał bardzo mało.