willow napisał(a):

Sensowny głos w dyskusji. Kogo widzicie w Wiśle z polskich zawodników? Nie mówię oczywiście o national level, ale o international level
|
Cetnarski, Poźniak, Grosicki, Kupisz, Klich (Parchy) itd
PS
Wilk też był dla większości forum anonimem zanim do nas przyszedł. A kiedy go już zobaczono pojawiło się coraz więcej głosów że jest lepszy/nie gorszy od Sobola (uznawanego za najlepszego defensywnego pomocnika)