willow napisał(a):

Sensowny głos w dyskusji. Kogo widzicie w Wiśle z polskich zawodników? Nie mówię oczywiście o national level, ale o international level
|
myślę, że Kaziu Węgrzyn, byłoby wtedy naprawdę fajnie naprawdę fajne zagrania

a tak na serio, to powrót takiego Żewłakowa, po pierwsze byłby pewnego rodzaju hitem, a po drugie ogromnym wzmocnieniem...(tyle że to temat chyba na sf). Z innych to zdecydowanie Kupisz. Poza tym to Małkowski, Pawłowski, a obrońców to niestety aż strach brać...