Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35302
Stary 11.09.2010, 23:26
willow napisał(a):Wyświetl post
Sensowny głos w dyskusji. Kogo widzicie w Wiśle z polskich zawodników? Nie mówię oczywiście o national level, ale o international level
myślę, że Kaziu Węgrzyn, byłoby wtedy naprawdę fajnie naprawdę fajne zagrania
a tak na serio, to powrót takiego Żewłakowa, po pierwsze byłby pewnego rodzaju hitem, a po drugie ogromnym wzmocnieniem...(tyle że to temat chyba na sf). Z innych to zdecydowanie Kupisz. Poza tym to Małkowski, Pawłowski, a obrońców to niestety aż strach brać...
Odpowiedz cytując