Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35298
Stary 11.09.2010, 22:07
Titto napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie mamy obecnie zawodnika na którym będzie można polegać przy zdobywaniu bramek, to taki Cristian Omar Diaz ze Śląska by się przydał w Śląsku, który ostatnie kiepsko sobie radzi jest jednym z lepszych zawodników na koncie Śląsk dałby pewnie za niego dużą cenę,[...])
A możesz to napisać po polsku?
Ostatnio edytowane przez snyrting : 11.09.2010 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując