Titto napisał(a):

|
Jeśli nie mamy obecnie zawodnika na którym będzie można polegać przy zdobywaniu bramek, to taki Cristian Omar Diaz ze Śląska by się przydał w Śląsku, który ostatnie kiepsko sobie radzi jest jednym z lepszych zawodników na koncie Śląsk dałby pewnie za niego dużą cenę,[...])
|
A możesz to napisać po polsku?