DarekK_11 napisał(a):

na razie jestem +158 a gram zawsze aco za 3 złote. 99% moich typow to 1x2
|
Wiesz, kazdy ma jakis swoj sposob. Niektorzy kupuja typy, inni graja aco 1x2, jeszcze inni single.
Zalezy kto co woli. Dla mnie osobiscie gra 1x2 jest troszke bezsensowna i nieprzewidywalna, ale to moja subiektywna opinia
Zajmuje sie rozpatrywaniem zakladow bukmacherskich pod katem minimalizacji ryzka przy jednoczesnej maksymalizacji zysku i prawdopodobienstwa wygranej. Bawie sie tym bo mnie to cholernie interesuje i przede wszystkim daje niezly profit- czy to w krotszej czy dluzszej perpektywie gry

Wiadomo, nigdy nie ma 100% pewosci- to tylko sport ktory uprawiaja tylko ludzie. Ale wystarczy troche obserwacji, zapiskow, symulacji, analiz i wnioskow
