Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35297
Stary 11.09.2010, 21:33
Jeśli nie mamy obecnie zawodnika na którym będzie można polegać przy zdobywaniu bramek, to taki Cristian Omar Diaz ze Śląska by się przydał, w Śląsku, który ostatnie kiepsko sobie radzi jest jednym z lepszych zawodników. Na swoim koncie ma już trzy trafienia. Śląsk dałby pewnie za niego dużą cenę. Mam nadzieje, że w zimowym okienku przyjdzie jakiś dobry zawodnik na pozycje środkowego obrońcy na miejsce Clebera, bo nie wydaje mi się, żeby Chavez dawał siłę w naszej obronie. Nadal nie mamy drugiego lewego obrońcy mam nadzieje, że kogoś wartościowego uda się ściągnąć, bo wolałbym unikać sytuacji kiedy to Paljić cofany jest na tą pozycję. Jestem zadowolony z tego co robi nasz trener Robert Masskant to naprawdę dobry trener z nim jesteśmy wstanie coś osiągnąć. Z resztą, bądźcie cierpliwi będzie dobrze...
Ostatnio edytowane przez Titto : 11.09.2010 o godz. 22:24.
Odpowiedz cytując