Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2621
Stary 11.09.2010, 21:13
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ten sam problem jest chyba w Lechii, obaj się już wypalili według mnie.Może potrzeba kogoś młodego? patrząc na Śląsk mają dobry skład.
Nie o wiek chodzi (zresztą trenerzy Śląska i Lechii to raczej młode pokolenie), nie o wypalenie, a o zwyczajne kompetencje...
Tarasiewicz, Kafarski, Michniewicz, Ulatowski itp. to po prostu przeciętni ligowi trenerzy. A ile znaczą nasi trenerzy świadczy ich liczba za granicą
Odpowiedz cytując