brylant17 napisał(a):

|
Ten sam problem jest chyba w Lechii, obaj się już wypalili według mnie.Może potrzeba kogoś młodego? patrząc na Śląsk mają dobry skład.
|
Nie o wiek chodzi (zresztą trenerzy Śląska i Lechii to raczej młode pokolenie), nie o wypalenie, a o zwyczajne kompetencje...
Tarasiewicz, Kafarski, Michniewicz, Ulatowski itp. to po prostu przeciętni ligowi trenerzy. A ile znaczą nasi trenerzy świadczy ich liczba za granicą
