Niech sobie sprowadzą takiego trenera jak my

Nie muszą być z 1 lig. Może być np z włoskiej Serie B, czy drugiej Bundesligi.
Zagraniczni szkoleniowcy mają taką samą przewagę nad polskimi trenerami jak tamci piłkarze nad naszymi. To nie jest jednostronne, że polscy trenerzy są super tylko nie mają materiału. Obydwie strony są tak samo słabe
