Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
philips kr
Banita
Od: 09.2010
Skąd: BN South
Offline
#
1430
11.09.2010, 18:55
Witam.
Adidas to rzetelna firma z tradycjami jednak wyglad ich produktow nigdy mnie nie zaskakiwal,ot taki poprawny design.Obecna linia dla Wisly Krakow to potwierdza ,z mojej strony dodam,ze czekam na komplet stroju skladajacego sie z trzech barw.
philips kr
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez philips kr