Wyświetl pojedynczy post
philips kr
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: BN South

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1430
Stary 11.09.2010, 18:55
Witam.
Adidas to rzetelna firma z tradycjami jednak wyglad ich produktow nigdy mnie nie zaskakiwal,ot taki poprawny design.Obecna linia dla Wisly Krakow to potwierdza ,z mojej strony dodam,ze czekam na komplet stroju skladajacego sie z trzech barw.
Odpowiedz cytując