Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15209
Stary 11.09.2010, 18:04
Ile jest wszystkich pomieszczeń na kioski gastronomiczne na samej wschodniej i ile na całym stadionie ma ich być docelowo? Według mnie to nie jest jakiś wielki koszt ich wyposażenia. Kupić kilka kuchenek mikrofalowych, jakąś frytkownice, coś do smażenia kiełbasy i już mamy kiosk gotowy. Rozumiem, że podłączenie pod wodę i wentylacja jest? Przecież to nie musi być restauracja! Tam nie musi być sprzętu za kilkanaście tysięcy złotych, bez przesady ludzie. Jeżeli miasto nie chce tego zrobić, powinna to zrobić Wisła i sama czerpać z tego kasę.
Odpowiedz cytując