Chyba jest już tego trochę mniej niż 12 mln zł, ostatnie dwa lata Wisła "płaciła" wyłożonymi wcześniej pieniędzmi. A czy przez ponad 2 lata czy więcej czy mniej to już zależy od ustalonej ceny wynajmu czy też innych ustaleń z miastem.
Band reklamowych LED oczywiście nie będzie, chyba że Wisła je sobie kupi / wynajmie. LED-y na Australia - Polska przywiózł PZPN (Sportfive?). Wisła specjalnie się do tych band nie garnie, bo ich zakup dużo kosztuje, a wynajem barterowy (posiadacz LED-ów wrzuca przez 20-30% czasu swoje reklamy - tak robi większość klubów stosujących w Polsce LED-y) w praktyce uniemożliwiają niektóre umowy sponsorskie na wyłączność branżową.
MatMario, owszem progres związany z wejściem na nowy stadion jest możliwy, ale pod warunkiem wyłożenia na starcie dość sporych kwot: w faktyczne wykończenie tego obiektu, w wyposażenie, którego miasto nie zagwarantowało (piszesz o kiełbasach - na dzień dzisiejszy nie ma możliwości ich podawania, możliwe są tylko zimne przekąski) oraz we własne struktury. Wisła, po roku grania poza Reymonta 22, takich pieniędzy nie ma, Tele-Fonika także. Więc jest problem - niby jest wędka, ale nie ma kasy na bilet autobusowy, żeby pojechać nad jezioro. Trzeba iść na piechotę.
wierny napisał(a):

Dlaczego niedostępna jest połowa sektorów E14 i E14? Wyprzedane
|
VIP-y, media...
Aktualizacja: We wrześniu 2007 miasto było winne Wiśle 8 742 120,64 zł - wydaje mi się, że netto.