Mareq napisał(a):

Wydaje mi się , że koleżanka z drugiej strony błoń przyciągnie sporo kibiców na swój nowy stadion.
5 bramek w Poznaniu , 5 dzisiaj z Górnikiem , 5 ze Śląskiem.
Bilans w lidze - 19 bramek w meczach z udziałem tej drużyny.
Zaokrąglając średnio 4 bramki na mecz.
To musi być bardzo widowiskowo grający zespół.
|
Tak, tylko zapominasz, że 14 z tych bramek to bramki stracone. Te raczej nieszczególnie zachęcają do przyjścia na stadion
