Wyświetl pojedynczy post
ichigo
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15199
Stary 11.09.2010, 17:00
Czemu się tak przyczepiliście do tego Barneya? Przecież jego tekst w żaden sposób nie obraża Wisły ani jej kibiców, tylko nieudolność architekta i inwestora.
Odpowiedz cytując