|
Barney22, nie wypowiadałem się w kwestii Twojego konkursu...
Teraz odwołujesz się do jakichś grup kibicowskich, które mają coś trzymać w ryzach, do SKWK, a gdzie miałeś te osoby, gdzie miałeś osoby zarządzające klubem, gdzie miałeś ludzi, którzy działają dla Wisły od wielu lat gdy wyskakiwałeś z tematem? Nie mogłeś skonsultować się z osobami, które mają nieco większe doświadczenie i wiedziały czego można się spodziewać? Teraz chcesz, żeby pilnować anonimowe osoby grożące telefonicznie, a wcześniej nie konsultując się z nikim wyskoczyłeś z tematem, w mojej ocenie przede wszystkim po to, by wypromować swoją osobę i/lub swoją firmę. Nie kontaktowałeś się z klubem, z SKWK, z kilkoma najbardziej obeznanymi w temacie stadionu osobami, z wiślackimi portalami, nie skoordynowałeś akcji z żadną inną - podrzuciłeś Interii łakomy kąsek, która zrobiła z tego to co zrobiła, a teraz "czujesz niesmak".
Tak to odbieram.
Dlatego nie zrażaj się na przyszłość do Wisły, kibicuj jej, ale robiąc coś dla niej, pomyśl czy masz wystarczającą wiedzę do tego, by robić cokolwiek samodzielnie.
|