Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2571
Stary 11.09.2010, 15:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
skąd wiesz że Grosik w Krakowie, nie popłynął by tak samo jak w Warszawie?
Ten zawodnik nie błysnął w tym sezonie, tylko juz pare dobrych lat temu jak Pogoń grała w Ekstraklasie.
O Kupiszu to nikt nie wiedział i słyszał, prócz fanów FM.(Był u nas pare lat temu Cywka na testach, olaliśmy go mówiąc ze słaby i podpisał Wigan..)Zresztą, wczoraj Kupisz prócz ułańskiej fantazji nie pokazał nic.
A Saidi Ramadan Ntabonakizaiinnenarzecza posiada szybkość i technike, ale gdyby go nie kupiły Pasy do ligi, to nikt by o nim nie wiedział.
Peszko pare lat temu, tez byl szybki co było wiadome, a nasi go zlali.
My chyba w transferach to jak Real jesteśmy, mamy wysokie progi niekoniecznie dt.umiejętności.

Mądry Polak po szkodzie.
Jak kupowaliśmy Łobo to stary i słaby nie był...
W tym klubie(naszym) pracuja chyba profesjonalisci(bo mam nadzieje, ze od lat takich Cupial zatrudnia), wiec pretensje mozna miec do nich. Nie pisz mi, kiedy pojawil sie Grosicki, bo doskonale o tym wiem. Zawsze istnieje prawdopodobienstwo, ze dany pilkarz sie nie sprawdzi, ale jest ono raczej mniejsze w przypadku pilkarza wyrozniajacego sie w danej lidze, od takiego ktory spadl z ligi(Cikos) lub cala kariere spedzil w nizszych klasach rozgrywkowych. Mi sie Kupisz bardzo wczoraj podobal...zrobil 4-5 akcji ladnie krecac Cikosa i wrzucajac pileczke w pole karne. Chlopak ma dopiero 20 lat i moze byc tylko lepszy. Podobnie, jak Sobiech, powinen grac w Wisle. Bo jesli nie kupujemy takich pilkarzy(tzn. mlodych i zdolnych), to kogo z naszej smiesznej ligi? Od wypatrzenia takich pilkarzy jest dyrektor sportowy i jego wspolpracownicy, skauci zatrudniani przez klub, a nie uzytkownik forfun z forum Wisly Krakow.
Odpowiedz cytując