Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35292
Stary 11.09.2010, 15:09
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Ba byl strasznie delikatny.. z nim bylo tak ze technika nie grzeszyl i duzo myslal, ale rywal go lekko dotknal a on juz mial problem z utrzymaniem rownowagi.. przynajmniej ja takie wrazenie odczuwalem patrzac na niego i pojedynki z rywalami
On miał siłę na 15 minut bo wczesniej nie grał ze 2 lata w piłę.
Kiedy miał się wyrobić fizycznie. Na treinngach, na których każdy się obijał. Te treningi to był śmiech na sali zero przygotowania. Teraz zasuwają. Wszystko rozgrywane na szybkości meczowej i tak się powinno pracować.
..
Odpowiedz cytując