SpoXsteR napisał(a):

|
Ba byl strasznie delikatny.. z nim bylo tak ze technika nie grzeszyl i duzo myslal, ale rywal go lekko dotknal a on juz mial problem z utrzymaniem rownowagi.. przynajmniej ja takie wrazenie odczuwalem patrzac na niego i pojedynki z rywalami
|
On miał siłę na 15 minut bo wczesniej nie grał ze 2 lata w piłę.

Kiedy miał się wyrobić fizycznie. Na treinngach, na których każdy się obijał. Te treningi to był śmiech na sali zero przygotowania. Teraz zasuwają. Wszystko rozgrywane na szybkości meczowej i tak się powinno pracować.