Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35291
Stary 11.09.2010, 14:51
willow napisał(a):Wyświetl post
Podziękować Maciusiowi. Za Ba, Niedzielana, Frankowskiego...
Taaak, jeszcze Maciusia oskarż o atak szarańczy w północnowschodnim Bangladeszu. Łatwo teraz napisać jak się widzi jak grają w innych klubach, niekoniecznie graliby tak u nas. Zdecydowana większość na forum pisała jak media przymierzały powyższych do Wisły że Franek to Judasz a Niedzielan to emeryt. Oczywiście oprócz Ciebie bo Twój wrodzony węch trenera i skauta podpowiadal Ci inaczej Skorża jaki był taki był, zdobył nam 2 mistrzostwa, o Wiśle mówił z szacunkiem w związku z tym jemu też należy się szacunek.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując