willow napisał(a):

|
Podziękować Maciusiowi. Za Ba, Niedzielana, Frankowskiego...
|
Taaak, jeszcze Maciusia oskarż o atak szarańczy w północnowschodnim Bangladeszu. Łatwo teraz napisać jak się widzi jak grają w innych klubach, niekoniecznie graliby tak u nas. Zdecydowana większość na forum pisała jak media przymierzały powyższych do Wisły że Franek to Judasz a Niedzielan to emeryt. Oczywiście oprócz Ciebie bo Twój wrodzony węch trenera i skauta podpowiadal Ci inaczej

Skorża jaki był taki był, zdobył nam 2 mistrzostwa, o Wiśle mówił z szacunkiem w związku z tym jemu też należy się szacunek.