|
Myślę że Ba miał duże problemy ze zdrowiem i dlatego z niego zrezygnowano. Inne takie jak kondycja itd było do nadrobienia. Pewnie Heniek go chciał ale zdrowie musiał mieć naprawdę fatalne stad tylko beniaminek w Rumunii który pewnie niewiele ryzykuje zatrudniając Issa Ba. Dla mnie to był piłkarz pokroju Stilića bez jego stałych fragmentów gry. Dużo widział ale mizeria w odbiorze piłki, ale w sumie i tak dawał więcej niż Jirsak.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|