Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35288
Stary 11.09.2010, 14:32
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Ba byl strasznie delikatny.. z nim bylo tak ze technika nie grzeszyl i duzo myslal, ale rywal go lekko dotknal a on juz mial problem z utrzymaniem rownowagi.. przynajmniej ja takie wrazenie odczuwalem patrzac na niego i pojedynki z rywalami
Przecież był bardzo dobry technicznie jak na naszą ligę, więc o co chodzi?
Odpowiedz cytując