SpoXsteR napisał(a):

|
Ba byl strasznie delikatny.. z nim bylo tak ze technika nie grzeszyl i duzo myslal, ale rywal go lekko dotknal a on juz mial problem z utrzymaniem rownowagi.. przynajmniej ja takie wrazenie odczuwalem patrzac na niego i pojedynki z rywalami
|
Przecież był bardzo dobry technicznie jak na naszą ligę, więc o co chodzi?