Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35284
Stary 11.09.2010, 13:58
tofik napisał(a):Wyświetl post
Szkoda mi Issa Ba. To był zawodnik o ponadprzeciętnych na nasza lige umiejętnościach. Miał również inteligencję piłkarską, której z utęsknieniem wśród naszych kopaczy wypatruje Maaskant. Niestety trafił do nas w słabej kondycji. Treningi u speca Skorży również nie były pomocne przy odbudowie tego piłkarza.
napewno umiejętności Issa ma ale gorzej ze zdrowiem.Jak pamiętam to Ba co kilka dni łapał jakiś uraz.
Odpowiedz cytując