tofik napisał(a):

|
Szkoda mi Issa Ba. To był zawodnik o ponadprzeciętnych na nasza lige umiejętnościach. Miał również inteligencję piłkarską, której z utęsknieniem wśród naszych kopaczy wypatruje Maaskant. Niestety trafił do nas w słabej kondycji. Treningi u speca Skorży również nie były pomocne przy odbudowie tego piłkarza.
|
napewno umiejętności Issa ma ale gorzej ze zdrowiem.Jak pamiętam to Ba co kilka dni łapał jakiś uraz.