tofik napisał(a):

|
Szkoda mi Issa Ba. To był zawodnik o ponadprzeciętnych na nasza lige umiejętnościach. Miał również inteligencję piłkarską, której z utęsknieniem wśród naszych kopaczy wypatruje Maaskant. Niestety trafił do nas w słabej kondycji. Treningi u speca Skorży również nie były pomocne przy odbudowie tego piłkarza.
|
Zgadzam się w 100%.
Bardzo mi się podobał styl gry Ba. Technika użytkowa, przegląd pola, drybling. W dobrej formie fizycznej mógłby z powodzeniem nakryć czapką Stilica, czy Iwańskiego.
Z drugiej strony nie wiadomo jakiego kontraktu się domagał. Przy jego kontuzjach, zakontraktowanie go byłoby nieco ryzykowne.
Ale trzeba przyznać że grał piłkę w której dało wyczuć się styl zachodni.