Dobra kreta, wyniki zależne są od tego jak ćwiczysz na siłowni itp
PrawdziwośćDlaGry ja miałem próbke detonatora i powiem Ci że wg. ok, zjadłem wcześniej dobry posiłek i wziąłem trochę większą dawkę i miałem na treningu takiego kopa że krążków nie zdążałem dokładać

HP też jest ponoć zajebisty, jeszcze nie próbowałem, jak będę przy kasie i wrócę na siłkę (mała przerwa) to wypróbuję. Myślę że do stacka najlepsze było by dobre białko i zwykłe mono-kocur cykl moża zrobić, mono z Vitalmaxa, Amino i gitara jest, tanie rzeczy, cykl nie wyjdzie drogo a będzie git.