Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35282
Stary 11.09.2010, 13:09
Szkoda mi Issa Ba. To był zawodnik o ponadprzeciętnych na nasza lige umiejętnościach. Miał również inteligencję piłkarską, której z utęsknieniem wśród naszych kopaczy wypatruje Maaskant. Niestety trafił do nas w słabej kondycji. Treningi u speca Skorży również nie były pomocne przy odbudowie tego piłkarza.
..
Odpowiedz cytując