Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
35281
11.09.2010, 12:36
A Milinković wrócił do I drużyny Koszyc po tym jak z transferu nici:
http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/cl...nebude_nic.htm
twardybidon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do twardybidon
Znajdź inne posty napisane przez twardybidon