FraMat napisał(a):

a ja widziałem i pisałem już o tym na forum:
Kilka lat temu Celtic Glasgow, kiedy przechodził tam Żurawski, wymieniał całą linię obrony. Efekt: 0-5 w eliminacjach LM z Artmedią i komentarze na forum Celtów o drewniakach w obronie, o durnej polityce klubu...
Po kilku tygodniach czy miesiącach obrona Celtów już funkcjonowała i w nastepnym sezonie Celtic z powodzeniem grał w LM
|
Ale to oznacza tylko tyle, że popełniliśmy taki sam błąd i nie uczymy się na cudzych porażkach.