rav napisał(a):

|
Z pierwszych trzech zdań nie wynika czwarte.
|
Odnosiłem się do kwoty wymienionej w poprzednich postach. Nie wchodząc w szczegóły parę milionów zapłacić trzeba będzie. Na pewno brane są pod uwagę różne warianty - procenty z zysków, itp.
Mam nadzieje, że wybiorą dobry wariant, bo może się okazać, że wynegocjowawszy procenty z zysku, wyjdzie to więcej niż owe 5 mln. Zależy czy Wisła zamierza na stadionie zarabiać, czy nie. Zakładam, że to drugie
