Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3078
Stary 11.09.2010, 11:44
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Serio pytają jakie się chce miejsce? są jakieś monitory żeby podejrzeć gdzie jeszcze miejsca są a gdzie nie ma? (przy kasie oczywiście)
Już w kinach 10 lat temu byly takie systemy , więc tylko kwestia czasu gdy staną się standardem ( wkoncu ) na stdionach . Jeśli tego nie ma na tak 'nowoczesnym' stadionie , to trzeba uznać to za skandal .


Pytanie , czy są wogole plany internetowej sprzedaży ? Jeśli nie teraz to za miesiac , pół roku? Klub z łatwościa zapełni 33 tys jeśli tylko będzie obowązywała wygodna dystrybucja ( szczególnie dla osób spoza Krk)
Odpowiedz cytując