crazykaro napisał(a):

|
Serio pytają jakie się chce miejsce? są jakieś monitory żeby podejrzeć gdzie jeszcze miejsca są a gdzie nie ma? (przy kasie oczywiście)
|
Już w kinach 10 lat temu byly takie systemy , więc tylko kwestia czasu gdy staną się standardem ( wkoncu ) na stdionach . Jeśli tego nie ma na tak 'nowoczesnym' stadionie , to trzeba uznać to za skandal .
Pytanie , czy są wogole plany internetowej sprzedaży ? Jeśli nie teraz to za miesiac , pół roku? Klub z łatwościa zapełni 33 tys jeśli tylko będzie obowązywała wygodna dystrybucja ( szczególnie dla osób spoza Krk)