Wojtas napisał(a):

Ja wogole nierozumiem jak mogla zrodzic sie taka chora wizja aby wyprzedac obronców zostawiajac 2 kompletnie ziielonych jak na polskie warunki gry -Bunoze i Cikosa .Zastanaiwam sie czyja to byla wizja ,bo w normalnym klubie takie zdarzenie nie mial by miejsca.Nieprzypominam soebie zebym kiedyskolwiek slyszal zeby ktorys klub majac duze cele pozbywal sie calej obrony.
jak sie dzis widzalo co sie dzialo z tylu i jak Grosicki wkrecal ich w ziemie to chialo az sie wyc ,i chwycic za jaja tego co tak roz***al nam obrone.
|
a ja widziałem i pisałem już o tym na forum:
Kilka lat temu Celtic Glasgow, kiedy przechodził tam Żurawski, wymieniał całą linię obrony. Efekt: 0-5 w eliminacjach LM z Artmedią i komentarze na forum Celtów o drewniakach w obronie, o durnej polityce klubu...
Po kilku tygodniach czy miesiącach obrona Celtów już funkcjonowała i w nastepnym sezonie Celtic z powodzeniem grał w LM