Gwiaździsty napisał(a):
Zacytuję Cię za kilka kolejek. Tylko wtedy nie chowaj się po kątach.
Cytat:
Tylko nie chowaj się po kątach 
1. Jagiellonia Białystok 5 13 4 1 0
2. Polonia Warszawa 4 10 3 1
|
Kilka kolejek to dla niektórych dwie

Jakoś wczoraj ta świetna Jagiellonia przez długi czas była zdominowana przez Wisłę i gdyby nie Pawełek w bramce i słabszy niż zwykle Cleber vs szybki Grosicki to z Białegostoku wywiezli byśmy 3 punkty... Jakoś przeciwko nam wszystko na co było ich stac to czekanie na kontry i piłka do Grosickiego i niech się Grosicki męczy. W grze Wisły było widac poprawę, myślę że stopniowo będzie coraz lepiej. Najważniejsze mecze dopiero przed nami i tam będzie się można wykazac
Poczekajmy do 8-10 kolejki, wtedy będzie trochę jaśniejsza sytuacja... na razie to jest wiele niewiadomych