tofik napisał(a):

Najbardziej mnie wkurza, że miasto chce taki ogromny haracz za tego bubla. Czytam o ponad 5 milionach złotych ?
Duże rozczarowanie. Na co klub zarobi z tych biletów po zrobieniu opłat? Na waciki ?
Liczyłem, że stadion to będzie duży zastrzyk gotówki wzmacniający nas finansowo.
|
Dlatego akcja Barneya ośmieszająca stadion jego paradoksy była w interesie Wisły !
Zupełnie inną pozycje do negocjowania stawek ma się wtedy gdy wszyscy dookoła mówią, że ten stadion jest wspaniały, zupełnie inną gdy stadion jest neinajlepszy.