Wyświetl pojedynczy post
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert
 
 
Od: 03.2003
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15178
Stary 11.09.2010, 11:01
tofik napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej mnie wkurza, że miasto chce taki ogromny haracz za tego bubla. Czytam o ponad 5 milionach złotych ?
Duże rozczarowanie. Na co klub zarobi z tych biletów po zrobieniu opłat? Na waciki ?
Liczyłem, że stadion to będzie duży zastrzyk gotówki wzmacniający nas finansowo.
Dlatego akcja Barneya ośmieszająca stadion jego paradoksy była w interesie Wisły !
Zupełnie inną pozycje do negocjowania stawek ma się wtedy gdy wszyscy dookoła mówią, że ten stadion jest wspaniały, zupełnie inną gdy stadion jest neinajlepszy.
Odpowiedz cytując