Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15177
Stary 11.09.2010, 10:47
Najbardziej mnie wkurza, że miasto chce taki ogromny haracz za tego bubla. Czytam o ponad 5 milionach złotych ?
Duże rozczarowanie. Na co klub zarobi z tych biletów po zrobieniu opłat? Na waciki ?
Liczyłem, że stadion to będzie duży zastrzyk gotówki wzmacniający nas finansowo.
..
Odpowiedz cytując