|
Senior Member
Offline
|
|
Jez napisał(a): 
|
Mam 2 pytania czy dawne nazwy sektorów już nie istnieją? Trybuna kiedyś E teraz G, trybuna C teraz E, a drugie pytanie jak jest podzielona trybuna dawna C, z mapki widać że 2 sektory środkowe (E23 i E24) a na środku jest litera S i nie umiem sobie tego jakoś podzielić, gdzie będzie E25?
|
http://bp.wisla.krakow.pl/files/plan..._korona-02.jpg
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
|
|