tofik napisał(a):

Dlatego napisałem podobno. Bo usłyszałem to w TV od dziennikarza, a kamery tego nie pokazały.
Właśnie miałem nadzieję, że ktoś podchwyci temat i to potwierdzi, albo zaprzeczy.
Także jeśli widziałeś tę sytuację i nic takiego nie miało miejsca, to znaczy, że dziennikarz puścił wodze fantazji.
|
komentator C+ ewidentnie powiedział, że Maaskant wyszkoczył prawię za linię boczną boiska, i nie wyglądalo to na zmyślone, gdyż dość mocno zareagował i podniósł głos tak jakby był tego świadkiem.