Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7120
Stary 11.09.2010, 10:23
tofik napisał(a):Wyświetl post
Dlatego napisałem podobno. Bo usłyszałem to w TV od dziennikarza, a kamery tego nie pokazały.
Właśnie miałem nadzieję, że ktoś podchwyci temat i to potwierdzi, albo zaprzeczy.
Także jeśli widziałeś tę sytuację i nic takiego nie miało miejsca, to znaczy, że dziennikarz puścił wodze fantazji.
komentator C+ ewidentnie powiedział, że Maaskant wyszkoczył prawię za linię boczną boiska, i nie wyglądalo to na zmyślone, gdyż dość mocno zareagował i podniósł głos tak jakby był tego świadkiem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując