ero. napisał(a):

Dołączam się do pytania.
Młyn G?
|
Własnie wrociłem do domu z zakupionym bilecikiem na E25 (tam tez byłem na reprezentacji) i widok mi bardzo odpowiadał.
Kolejka lekka ludzie ciągle dochodzili ale zapewne większość jeszcze nie wie ze bilety od dzisiaj sprzedają.
Niestety ludzie zaczeli brac w wiekszosci bilety na G za 20 zł przede mną kobieta w wieku 50 lat zakupiła kilka bilecików na G3 jeszcze wybierając dokładne miejsca.Dopiero po jakiś 15 minutach padły słowa na głos ze strony sprzedającego zeby informować ze na tych sektorach będzie znajdował sie młyn i zeby ludzie o tym wiedzieli.Oczywiscie nie mowie oficjalnie ze młyn bedzie tam od tego są pewne osoby na tym forum i to one napiszą.