Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3059
Stary 11.09.2010, 09:30
h3po4 napisał(a):Wyświetl post
Powinni o dyche każdy rodzaj biletów obniżyć Wtedy byśmy mieli niemal że 100% pewności że stadion zapełnimy
Za darmo niech będą te bilety!
Odpowiedz cytując