Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3057
Stary 11.09.2010, 09:16
Dokladnie . Na Reymonta 22 widzimy się 2-3 razy w miesiącu , więc średni wydatek 30 zl uważam za odpowiedni . Tyle ludzie mówią o wierności , milości dla Wisły , a wolą wydać kase na pare piw niż dofinansowac nasz klub kupując droższy bilet .

Uważam że i tak klub poszedł naprawde na duże ustepstwa ustalając bilety za bramkami na takim poziomie . Brawo dla dzialaczy . W dodatku dzieci i tak wejdą za darmo , więc to powinno skłonic całe rodziny na R22 ;]

Trzeba tez powiedzieć , ze gdy na wiosne wprowadzą karnety to średni koszt biletu za bramkami wyniesie bagatella 15 zl , na inne trybuny proporcjonalnie taniej , więc dośc narzekań.
Odpowiedz cytując