|
Dokladnie . Na Reymonta 22 widzimy się 2-3 razy w miesiącu , więc średni wydatek 30 zl uważam za odpowiedni . Tyle ludzie mówią o wierności , milości dla Wisły , a wolą wydać kase na pare piw niż dofinansowac nasz klub kupując droższy bilet .
Uważam że i tak klub poszedł naprawde na duże ustepstwa ustalając bilety za bramkami na takim poziomie . Brawo dla dzialaczy . W dodatku dzieci i tak wejdą za darmo , więc to powinno skłonic całe rodziny na R22 ;]
Trzeba tez powiedzieć , ze gdy na wiosne wprowadzą karnety to średni koszt biletu za bramkami wyniesie bagatella 15 zl , na inne trybuny proporcjonalnie taniej , więc dośc narzekań.
|