Bąku1983 napisał(a):

Za 20 złotych można obejrzeć mecz Wisły na nowoczesnym (mimo wielu niedoskonałości stadionie. Niech mi ktoś powie, że drogo to nie uwierzę. Takich miejsc jest ponad 5000, więc jak ktoś nie ma kasy to leci za 2 godziny pod stadion i kupuje te wejściówki, żeby później nie płakał, że zabrakło. Chciałby ktoś zobaczyć mecz z wysokości nowej trybuny - proszę bardzo, za 30 zł. Co prawda to tylko narożniki, ale z tego co pisano po meczu reprezentacji, widoczność jest bardzo dobra. Reszta dla tych, którzy chcą tylko mecz oglądnąć i chcą mieć jak najlepszą widoczność. Takich ludzi też nie brakuje, więc bilety powinny zejść.
Ludzie za 2 dychy to chodziło się na mecze na dawne C ( jakieś dwa lata temu) czy na SS. To naprawdę jest bardzo dobra cena.
|
O ile cena na dawne E ujdzie (choć też nie bez zastrzeżeń) to pozostałe są po prostu za wysokie. Na E pójda fanatycy, na resztę też trochę, ale głównie pójdą Ci co traktują mecz jako towar. Wczuj się w człowieka pracującego, kibicujacego Wiśle, ale nie fanatycznie. Najpierw musi sie przejechac do Wiślackiego Świata (dwie godziny straty). Tam przemiła obsługa sprzeda mu bilet nie tam gdzie chce (co mi się zdarzyło). Potem pojedzie na mecz, zaparkuje kilometr od stadionu. Na koniec obejrzy druzynę grającą średnio, posłucha trochę wyzwisk, obejrzy nowy stadion i stwierdzi, że następny mecz juz przy piwku i telewizorze. I cóż z tego, że opakowanie jest lepsze jak produkt gorszy. Można powiedzieć, że takich kibiców nam nie trzeba. Nam może nie, ale budżetowi Wisły tak.
A teraz o traktowaniu fanatyków przez klub. GDZIE JEST UKŁON W STOSUNKU DO TYCH CO JEŻDZILI DO SOSNOWCA ? GDZIE W STOSUNKU DO TYCH CO CHODZĄ Z DZIEĆMI, STARSZYMI NIŻ 12 LAT (niejako przyprowadzając nowych klientów).
O tym, że w końcu będziemy grać na nowym stadione wiadomo od dawna. Trzy miesiące jakie w Wiśle jest Basałaj to wystarczająco duzo czasu, aby przygotować odpowiednią ofertę.
Cytat:
|
I nie przesadzajmy, to coś z drugiej strony Błoń ma bilety od 15 do 40 zł.
|
Skąd taka informacja. Na ich głównej stronie ceny biletów
na nowym stadione są określone od 10 do 25 zł. W karnecie cena za mecz wychodzi jeszcze niżej. Pomijam sektor VIP.