Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ogin
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
3055
11.09.2010, 09:04
przez to ze na G są najtańsze bilety boję się, że zlecą się sępy, którym się nie będzie chciało dopingować drużyny... a przypuszczam, że tam będzie młyn
ale obym się mylił
Ogin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ogin
Znajdź inne posty napisane przez Ogin