Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ogin
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3055
Stary 11.09.2010, 09:04
przez to ze na G są najtańsze bilety boję się, że zlecą się sępy, którym się nie będzie chciało dopingować drużyny... a przypuszczam, że tam będzie młyn
ale obym się mylił
Odpowiedz cytując