|
Niektórzy to naprawdę chcieliby ceny biletów jak w klasie A.
Rozumiem, że z punktu widzenia kibica najlepiej żeby bilety były za piątkę na wszystkie trybuny, ale otwórzcie oczy i się trochę zastanówcie. Nowy stadion, zadaszony... a cena ma być jak w klasie A gdzie stoisz na błocie pod chmurką.
no ale Polak to tylko narzekać potrafi...
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
|