Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3050
Stary 11.09.2010, 08:44
Poczekajcie spokojnie na informacje gdzie młyn, na pewno niektóre osoby jeszcze odsypiają Białystyok. Ale jak widać najtańsze bilety na G więc młyn na pewno tam. Widzę też że po oddaniu całego stadionu sektor D będzie się nazywał C - bardzo fajnie.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując