Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18141
Stary 11.09.2010, 08:33
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Gdzie w Krakowie - lub okolicy (tak do 30-40km) - zjem DOBREGO pstrąga? Knajpa jakaś, łowisko czy coś. Bedę wdzięczna za polecenie.
W Ojcowie mają dobrego pstrąga, poniżej Jonaszówki. Problem jest taki później, że sama musisz sobie go przyrządzić bo to hodowla jest tylko
Odpowiedz cytując