Żmijka napisał(a):

|
Gdzie w Krakowie - lub okolicy (tak do 30-40km) - zjem DOBREGO pstrąga? Knajpa jakaś, łowisko czy coś. Bedę wdzięczna za polecenie.
|
W Ojcowie mają dobrego pstrąga, poniżej Jonaszówki. Problem jest taki później, że sama musisz sobie go przyrządzić bo to hodowla jest tylko
